Siedziba spółki

Porto Palo Sp. z o.o.
ul. Marszałkowska 84/92/117
00-514 Warszawa

NIP: 701-059-87-29
REGON: 365033710
KRS: 0000629298

MAGAZYN:
Porto Palo Sp. z o.o.
ul. Kolonia Stella 30
32-500 Chrzanów

Telefon

+48 728 805 134

Formularz kontaktowy

Dział Sprzedaży Węgla

Kierownik ds. Sprzedaży Węgla

Marek Wojciechowski
+48 604 428 500
marek.wojciechowski@portopalo.pl

Dział Sprzedaży Węgla

Specjalista ds. Sprzedaży

Katarzyna Mazur
+48 795 491 359
katarzyna.mazur@portopalo.pl

Dział Sprzedaży Biomasy

Kierownik ds. Sprzedaży Biomasy

Wojciech Frankiewicz
+48 692 223 802
wojciech.frankiewicz@portopalo.pl

Dział Finansowy

Dyrektor Finansowy

Marek Kutzner
+48 696 006 522
marek.kutzner@portopalo.pl

Laboratorium

Kierownik Laboratorium

Tomasz Siudyga
+48 697 754 667
tomasz.siudyga@portopalo.pl

Dział Rozwoju

Roksana Janas
+48 604 258 600
roksana.janas@portopalo.pl

Dział Rozliczeń

Karolina Kopeć
+48 734 414 476
karolina.kopec@portopalo.pl

Sekretariat

Katarzyna Laski
+48 728 805 134
katarzyna.laski@portopalo.pl