Zapraszamy!

Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy sprzedaż produktów w naszym sklepie internetowym! Pod adresem www.przyjaznywegiel.pl możecie Państwo dokonać zakupu naszego węgla ekologicznego Panda, ekogroszku workowanego Grizzly i pelletu drzewnego Koala. Oferujemy bezpłatną dostawę na terenie całej Polski oraz szybkie i bezpieczne płatności online. Zapraszamy na zakupy!

Nasze laboratorium!

Porto Palo Sp. z o.o. posiada Laboratorium Badań Paliw Stałych utworzone w roku 2018. W jego ramach realizujemy badania w zakresie zawartości: wilgoci, popiołu i części lotnych, ciepła spalania i wartości opałowej oraz składu ziarnowego. W ramach realizowanych projektów badawczo-rozwojowych, planowane jest jego poszerzenie w zakresie kolejnych oznaczeń dla paliw stałych oraz o kompleksową analizę paliw ciekłych.  […]

Chrzanów ruszył!

Z radością i z pełnią entuzjazmu chcemy Was wszystkich poinformować, iż uruchomiliśmy magazyn przeładunkowy w Chrzanowie. To właśnie tutaj będziemy przeprowadzać rozładunki zamawianego towaru i ładować je na samochody dla Naszych Klientów. Zaopatrzeni w profesjonalny sprzęt ruszamy do pracy!